PARTNERSTWO & POTOMSTWO

Każdy ma prawo się zakochać i tym samym być kochanym. Czy jednak jest to takie proste? Nie. Trzeba wspólnego zrozumienia i zaufania, miłości i szczerości, podobnych zainteresować i współpracy. Czy więc łatwo o udany związek? Nie. Trzeba mieć wystarczająco siły, aby go podtrzymać, aby uświadomić swojej drugiej połówce, że chce się z nią być do końca życia, że to właśnie z nią dzielić się chce wszystkie wzloty i upadki. Trzeba bardzo się postarać, aby stworzyć związek na całe życie.  Jednak zdarza się, że związek nie wypali, coś się zepsuje. Można się rozstać...
Jednak są również pewne warunki.
  • Aby suka i pies mogli mieć partnera ukończone muszą mieć dwa lata swego życia. 
  • Muszą się poznać, toteż razem napisane muszą mieć minimum piętnaście opowiadań. Jednak czy to wszystko? Otóż nie... 
  • Pies musi oświadczyć się suczce, a następnie wziąć z nią ślub. Najpierw zauroczenie, następie narzeczeństwo, a dopiero później partnerstwo. Aby wziąć ślub jeden z właścicieli musi przesłać mi poniższy formularz (jednak musi on być ustalony przez obie strony).
Opowiadanie o ślubie piszą oba psy - jeden zaczyna, a drugi kończy. W tych dwóch opowiadaniach warto zaznaczyć, kto przewodniczył ceremonii oraz jakie psy były na nią zaproszone.

IMIĘ SUCZKI:
IMIĘ PSA:
MIEJSCE: (miejscem na ceremonie może być jedynie namalowane miejsce (takich jak tereny) - wiele ciekawych obrazków można znaleźć na deviantart.com)
DATA ŚLUBU: (podać należy dzień i miesiąc)
PRZEWODNICZĄCY CEREMONII: (można wpisać tu imię wilka, który będzie przeprowadzał ślub - nie będzie on odpisywał na opowiadania, więc wilk ten może być dowolny)
GOŚCIE: (wpisać można tutaj zarówno całą sforę, ale również poszczególne psy, które zostały zaproszone)
OPIS: (co dzieje się po kolei - jakieś atrakcje dla gości?)

pary w sforze
---

Jednak nic tak nie przypieczętowuje związku dwóch psów jak narodziny szczeniąt. Zapewne nie jedna z suczek chciałaby zostać matką, a nie jeden pies ojcem. Małe puszyste kulki krzątające się po jaskini. Czy jednak jesteście gotowi na rodzicielstwo? Jesteście gotowi na podjęcie tak wielkiej odpowiedzialności?
Jeżeli tak, to świetnie. Należy jednak pamiętać o kilku istotnych sprawach. 
  • Aby suka zaszła w ciążę musi mieć partnera oraz ukończone dwa i pół roku swojego psiego życia. Ponadto w związku musi być przynajmniej od tygodnia - przecież trzeba się poznać, chyba nie chcecie, żeby wilczki wychowywały się w rozbitej rodzinie... 
  • Ciąża suczki trwa siedem dni. Szóstego dnia należy wysłać mi formularze - rodzą się szczenięta. W miocie może urodzić się od jednego do trzech szczeniąt, wyjątkiem jest użycie specjalnego wywaru. Oczywiście formularz można przesłać wcześniej (potrzebne formularz znajduje się w zakładce o takim tytule). Szczenięta postarzane są normalnie, czyli jak reszta psów w sforze. Po ukończeniu drugiego roku życia należy wysłać formularz dorosłego już psa (PAMIĘTAJ, że psy muszą być podobne. Administracja nie przyjmie zdjęcia szczeniaka który jest brązowy, a następnie dorosłego białego psa. One nie dorastają w magiczny sposób - najlepiej od razu wysłać oba zdjęcia, wtedy administracja powie, czy pasują)
  • Jeżeli szczenię urodzi się wiosną, to data jego urodzenia musi zgadzać się z przedziałem czasowym trwania tej pory roku. Np. szczeniak urodził się wiosną, więc data jego urodzenia może być przykładowo 30 marca.
  • I najważniejsza kwestia. Rasa potomstwa. Przykładowo - Jeżeli ojcem jest Owczarek niemiecki, a matką Border collie to szczenięta odziedziczają tylko te rasy, więc w tym przypadku młodę mogą być, albo Owczarkami, albo Borderami. W przypadku, kiedy ojcem jest mieszaniec, a matką przykładowo Maltańczyk, to szczenięta mogą być albo mieszańcami (czyli dowolną rasą, zarówno Owczarkiem, jak i Borderem, czy też Dalmatyńczykiem) albo Maltańczykami. To samo tyczy się każdej innej rasy psów.
suczki w ciąży
---

szczenięta urodzone w watasze
---